Jakość, Środowisko, BHP

JM-TRONIK od 1999 roku posiada wdrożony system zarządzania jakością według normy PN-EN ISO/IEC 9001. Tak długi okres funkcjonowania systemu, pozwolił nam na dostarczanie wyrobów spełniających wysokie wymagania jakościowe. Jako, że naszym celem jest przede wszystkim zrozumienie potrzeb Klientów, inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji naszego personelu oraz wprowadzamy najnowocześniejsze narzędzia z zakresu zarządzania, projektowania i montażu.

W 2013 roku rozszerzyliśmy nasz system jakości o zarządzanie środowiskiem i obecnie posiadamy „Zintegrowany System Zarządzania Jakością” w oparciu o normy PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-EN ISO 4001:2015-09, PN-ISO 45001:2018-06.

             

O jakości JM-TRONIK świadczą też systematycznie otrzymywane wyróżnienia – jesteśmy laureatem Programu Gospodarczo-Konsumenckiego SOLIDNA FIRMA, a w dowód uznania dla dynamicznego rozwoju nasza firma otrzymała GAZELĘ BIZNESU. Posiadamy również certyfikat – DIAMENT FORBESA. Jednak największym uznaniem jest zaufanie jakim darzą nas Państwo od wielu lat. Listy referencyjne, które otrzymujemy po zakończonych realizacjach, są dowodem na jakość świadczonych przez nas dostaw i usług.

Zapytanie ofertowe: