Aparatura zabezpieczeniowa

Pliki z rozszerzeniem *.mmz i *.mzx są potrzebne do skomunikowania się z urządzeniami zabezpieczeniowymi w poszczególnych wersjach firmware. Standardowe pliki *.mmz i *.mzx są dołączone do pakietu instalacyjnego programów do obsługi zabezpieczeń JM-TRONIK. Pliki *.mmz i *.mzx dotyczące wersji niestandardowych można znaleźć w zakładce DO POBRANIA lub uzyskać po zapytaniu przesłanym pocztą elektroniczną na adres zabezpieczenia@jmtronik.pl
Oprogramowanie do aparatury zabezpieczeniowej będącej w naszej ofercie jest udostępniane naszym Klientom nieodpłatnie i może być przez Państwa pobrane bezpośrednio z naszej strony www. Oprogramowanie mogą Państwo znaleźć w zakładce DO POBRANIA.
Symbole opisujące zabezpieczenia znajdujące się w ofercie JM-TRONIK określają specyfikację wykonania. Informację dotyczące wszystkich możliwości standardowych dla danego typu zabezpieczenia mogą Państwo znaleźć na poszczególnych kartach katalogowych udostępnionych na naszej stronie www w zakładce OFERTA. Szczegółowych informacji oraz informacji na temat wykonań specjalnych mogą Państwu udzielić nasi pracownicy. Ze względu na fakt iż wersja wykonania może wpływać na cenę urządzenia jak również jest niezbędna do realizacji zamówienia prosimy o dokładne precyzowanie Państwa potrzeb zgodnie z formatką „Specyfikacja zamawiania”, która znajduje się na ostatniej stronie każdej karty katalogowej.

Zapytanie ofertowe: